Neurorestart 21 dnů – jak to probíhalo?

Dnes přináším report z utajené sekce jen pro účastníky, kteří si tento jedinečný online trénink koupili. Přišlo mi od vás všech totiž mnoho dotazů, a rád bych tak na ně tímto článkem odpověděl. Pojďme se podívat na „vnitřnosti“ tréninku.

Celý trénink je rozdělený na 3 hlavní bloky. U každého videa je formulář s koučovacími otázkami, které člověka směřují správným směrem a nutí ho se nad problematikou zamyslet. Ostatně zamyslet se i nad sebou samotným.

  • První blok cca. 7mi dnů byl zaměřen na PENÍZE. Dozvěděli jsme se význam přístupu sebe sama k penězům a svým postojům. Pochopili jsme nutnost umět dávat a přijímat. Navázali jsme s penězmi a svým „zlatíčkem“ vztah. Uvědomili si svoji hodnotu. A to celé se zakončilo živým webinářem.
  • Druhý blok cca. 7mi dnů byl zaměřen na TĚLO A MYSL. O důležitosti prostředí, dechu, jídla, obrazů kolem nás, pozornosti, energetických bodů. Zkrátka takový základ, který tvoří zdravý celek – zdravého člověka. Opět zakončeno živým webinářem.
  • Třetí blok cca. 7mi dnů byl zaměřen na VĚDOMÍ A NEVĚDOMÍ. Takže jak relaxační techniky, tak koučovací techniky, které člověka posouvají v myšlení dále. Vyřešili jsme také svoji minulost a minulé problémy. Opět zakončeno živým webinářem.

Videa byla krátká a dostatečně úderná. Takže 10 minut každý den ráno se najít dalo. Z hlediska obsahu to tak byl „průřez“ různými oblastmi osobního rozvoje, ať z koučování, NLP, tak esoteriky. V poměru cena/výkon dobrý výběr, hlavně z hlediska času. Protože známým Paretovým pravidlem 80/20 se dalo získat 80 procent výsledku techniky jen 20 procentními znalostmi. Pro běžné lidi ideální – nač ztrácet čas několika týdenními tréninky v osobním rozvoji na zlepšení stavu svého života a štěstí, když zdlouhavé výcviky např. NLP či EFT či TFT nutně nepotřebují. Podle mě tak měl tento trénink pro běžné lidi hodnotu, a to dokonce několika-násobnou, co trénink stál.

Po úspěšném absolvování celého tréninku člověk získal ještě několik bonusů:

  • Vstupenku na Neurorestart LIVE – který se uskuteční 21.9.2013 v Brně (ta 21ka je opět krásně symbolická)
  • 5 000 Kč kredit na videa z osobního rozvoje a videa z přednášek z Inner Winner festivalu na online TV
  • knihu Trhák, aneb 21 dnů s vašim mozkem
  • CD Mozek s autogenním tréninkem
  • Flashku ve tvaru mozku

TIP: Neurorestart bude na 4 dny otevřený znovu, a to již od dnešního živého webináře, o kterém jsem psal zde. Máte tak jedinečnou šanci se do něho ještě zapojit, přihlásit a projít si vším na vlastní kůži, oči i mozkové buňky 😉 Pozor, bude otevřený jen na pár dní, a pak se jeho brány definitivně pro tento rok uzavřou. Kdo neváhá, bere. Kdo váhá, čumí.