RadostzProdeje.cz – Recenze – Podvod?

V České republice se objevil ojedinělý trénink Radost z Prodeje (RadostzProdeje.cz). Proč ojedinělý? Protože je první natočený extra profesionálním způsobem jako u velkolepého filmu.

Vystupují v něm dva hlavní aktéři – Pavel Fara (obchodník s 25 letými zkušenostmi) a Peter Urbanec (slovenský milionář a podnikatel). Mezi hosty na webináři byl i online guru David Kirš či expert na prodejní dovednosti Ivo Toman. To jen tak pro začátek, aby se vyložily karty na stůl.

A teď to hlavní – Jít do Radosti z Prodeje či ne? Pokud jste neviděli videa zdarma, ve kterých se krok za krokem rozebírají časté chyby v ukázkových situacích, určitě si je pusťte. Musíte sami vidět, že jste něco z toho dělali špatně, abyste se v tréninku našli. Přehrát si je můžete zde (a pak lištou v navigaci nahoře).

Snímek obrazovky 2014-05-25 v 20.00.02

Osobně znám jak Pavla Faru, který mě zaujal velmi dobrým vystupováním a extra dlouhou praxí – kdo z nás může o sobě prohlásit, že ten samý obor dělá již 25 let? Já jsem v tu dobu chodil ještě do školy… Někdo už vesele podnikal, vzdělával se a obchodoval. Tak to je Pavel.

Petera zatím neznám, podle videí však působí zkušeným dojmem, má velmi chladné vypočítavé vystupování, z řeči těla je téměř nečitelný, takže o obchodních schůzkách a jak se chovat a působit na lidi má ledacos už zasebou, o tom není pochyb.

Davida Kirše znám, a vím, že nepodpoří jen tak nějaký projekt, protože si je moc dobře vědom spojení svého jména s nějakým cizím projektem.

To samé Ivo Toman, tam je to ještě více vyhraněné, protože pokud znáte Iva jako já z jeho živých akcí, je velmi tvrdý, pro někoho až agresivní s velmi vyhraněnými názory, ve své podstatě má však vždy pravdu. Ivo se dokázal na trhu prosadit i přes svůj handikap s řečí, a na jeho kurzy chodí ti, jenž chtějí být nejlepšími obchodníky v republice. Takže je to velká čest, že přišel do studia na živý webinář a projekt Radost z Prodeje podpořil.

VÍCE UŽ SE DOČETE NA TÉTO STRÁNCE, KDE JE MOŽNÉ DO TRÉNINKU JEŠTĚ VSTOUPIT >>>

(tj. Last Minute – brány se zavírají již za několik hodin a v tréninku už je přes 1 056 lidí k datu vydání článku – WOW!)

Snímek obrazovky 2014-05-25 v 20.00.13

Verdikt: Doporučuji, přejděte k přihlášce a trénink si kupte, vyplatí se to.

Radek Karban, kouč a lektor
autor Člověk 2.0 a video-tréninku Síla Sebevědomí

——-
Jak jste mohli tento článek najít?
Přes slova jako RadostZProdeje, Radost z prodeje, Radostzprodeje.cz, www.radostzprodeje.cz, podvod radost z prodeje, recenze radost z prodeje.
——-